Recenzje i opinie

Drodzy pisarze, zanim rozpoczęliśmy przedsprzedaż Rocznego kursu pisarskiego, zaprosiliśmy kilka osób ze świata literatury do przetestowania przygotowanego materiału. Wszystko po to, byście uzyskali lepszy obraz jakości kursu i jego przydatności w rozwijaniu warsztatu pisarskiego. Liczymy, że wspólnie ze szczegółowym opisem kursu, który znajdziecie TUTAJ, opinie naszych recenzentów pomogą podjąć wam decyzję o udziale w niezwykłej przygodzie literackiej, jaką proponujemy. Kliknijcie cytat, by przeczytać całą recenzję.

„(…) jeżeli marzyliście kiedykolwiek o pisaniu, bądź chcecie usprawnić swój warsztat, rozszerzyć wiedzę, dowiedzieć się wielu wartościowych rzeczy związanych z tworzeniem literatury, to koniecznie, koniecznie weźcie udział w warsztatach stworzonych przez Justynę i Wojciecha. To istny majstersztyk i HIT! Dla mnie to jest spełnienie najskrytszych marzeń (…)”

Felicja Jarnicka – bloger (Felicjada.pl)
korektor (Redaguje.com)

„(…)Jeśli tylko macie chęć, czas i warunki… warto. Warto zagłębić się w świat pisarstwa z innej perspektywy, posłuchać słów tych, którzy wiele mają do przekazania i robią to z sercem. Warto po prostu dać szansę temu kursowi. Czy jest innowacyjny? Zdecydowanie. Czy uczyni Was lepszymi pisarzami? Z pewnością, ale tylko jeśli sami się o to postaracie”

Weronika Kociołek – bloger (Kociołek za Sztukę)

„Przyznam, że do kursu przekonały mnie kompetencje i osobowości jego twórców oraz fakt, że skomponowali go w sposób kompleksowy, co jest zupełnie wyjątkowe na polskim rynku usług związanych ze sztuką pisania. (…) materiały są merytoryczne, świetnie napisane i intuicyjne w korzystaniu. Pogłębiłam swoje spojrzenie na plan powieści, spojrzałam na moje teksty z innego punktu widzenia – nie tylko opowieści, ale i efektu, jaki mają wywierać na czytelniku, poćwiczyłam tworzenie dialogów. To dopiero początek i już zacieram ręce na kolejne moduły kursu, kontakt z jego twórcami i uczestnikami”

Olga Bartnik – bloger (Głębia, olgabartnik.pl)
twórca krótkich form prozatorskich

„Po zapoznaniu się z Rocznym kursem pisarskim mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że jest to profesjonalnie przygotowane szkolenie, które prowadzić będą odpowiedni ludzie (…). Wysokiej jakości materiały, przemyślany i dobrze opracowany plan nauczania oraz trafnie dobrane, różnorodne narzędzia i metody pracy sprawiają, że o kursie można powiedzieć, że na rodzimym rynku jest wyjątkowy”

Małgorzata Kerl – autor programów edukacyjnych
twórca Pracowni Rozwoju Osobistego „Dobre Relacje”

„Platforma, na której umieszczono Roczny kurs pisarski, jest przygotowana w sposób profesjonalny. Jej twórcy korzystali z dobrych praktyk tworzenia zasobów e-learningowych. Platforma przygotowana jest w sposób ułatwiający przyswajanie wiedzy i zdobywanie umiejętności, a różnorodne, multimedialne aktywności sprawiają, że nauka jest przyjemnością”

Tomasz Wachowiak – autor szkoleń
i administrator platform e-learningowych

Teraz dojrzałam do głębszej literatury, trudniejszej, do zabaw ze słowami, poszukiwania zdań, które będą odpowiednio opisywały opowiadaną przeze mnie historię. Do odkrywania mojego własnego, indywidualnego stylu. I za towarzyszenie mi na tej ścieżce jestem ogromnie wdzięczna Justynie i Wojtkowi.

Katarzyna Jankowska-Nelup – pisarka, dziennikarka,
miłośniczka przejmujących i ujmujących światów fikcjonalnych